fbpx

Zasoby


Najbardziej Polecane

Narzędzia, które pomogą ci osiągnąć sukces

Witamy w sekcji Zasoby, gdzie znajdziesz listę specjalnie wyselekcjonowanych narzędzi i witryn, które zdecydowanie polecam do budowania i optymalizacji Twojej firmy. Każdą rekomendację na tej stronie, najpierw sam przetestowałem na własnej skórze. Wiele wymienionych tu zasobów ma lub miało kluczowe znaczenie dla mojej firmy oraz dla mnie osobiście. Umożliwiły lub znacznie przyspieszyły osiągnięcie poziomu, na którym znajduję się dzisiaj.

Zanim jednak zagłębię się w niesamowite zasoby, które znam i którym ufam, ważne informacje:


Niektóre z poniższych linków to linki partnerskie, co oznacza, że jeśli zdecydujesz się na zakup, ja zarobię prowizję. Ta prowizja nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla Ciebie. Proszę zrozumieć, że mam doświadczenie we wszystkich tych firmach i jeżeli je polecam, to nie dla tych niewielkich prowizji, które mogę otrzymać, jeśli zdecydujesz się coś kupić. Cokolwiek trafia na listę widoczną poniżej, okazało się dla mnie naprawdę pomocne i użyteczne. Nie wydawaj żadnych pieniędzy, dopóki nie będziesz miał(a) pewności, że Ty też ich potrzebujesz lub, że pomogą Ci osiągnąć twoje cele. Śledząc mojego bloga oraz udostępniane tutaj kursy video będzie okazja zobaczyć w jaki sposób ja korzystam z tych produktów i przekonać się, dlaczego tutaj trafiły.


Darmowy Kreator Stron Internetowych

Mobirise - Darmowy Kreator Stron Internetowych

Narzędzie, od którego wszystko się zaczęło. W tutorialu na Blogu pokazuję jak zainstalować i korzystać z tego darmowego kreatora stron internetowych. Jest on całkowicie bezpłatny i działa w trybie offline, czyli instalujemy go na komputerze i nie potrzebujemy internetu podczas pracy nad projektem naszej strony. Dostępny w wersji dla systemu Windows oraz iOS.

Mobirise umożliwia łatwe tworzenie małych i średnich witryn, stron lądowania, internetowych CV, portfolio, witryn promujących aplikacje, wydarzenia, usługi i produkty. Tworzone w nim strony, są stronami statycznymi, czyli nie ma możliwości tworzenia użytkowników, logowania się, prowadzenia, bloga, komentowania itp. 
Kreator ten posiada minimalistyczny, niezwykle łatwy w użyciu interfejs. Tworzone w nim strony świetnie współpracują z urządzeniami mobilnymi (świetnie na nich wyglądają i dopasowują się do rozmiaru ekranu), do dyspozycji mamy gotowe bloki, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Kreator ten jest bezpłatny nawet w przypadku projektów komercyjnych i non-profit.

Usługi Hostingowe

Linuxpl.com - Usługi Hostingowe

Jeden z największych dostawców usług hostingowych w Polsce (4 miejsce na rynku Polskim). Firma ta istnieje już od 15 lat i oferuje świetne serwery w bardzo dobrych cenach. Uczciwa firma - nie naciąga na tani pierwszy rok...
Korzystam z tej firmy ok kilku lat, mam u nich parę różnych kont hostingowych, w tym to, na którym działa strona www.estartupy.pl (Hosting WordPress - bardzo szybki serwer). Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Wszystko działa jak powinno, a jak czegoś nie wiem lub potrzebuję pomocy to ich pomoc techniczna jest dostępna 24/7 i odpowiada w ciągu kilku minut.
Mają co prawda trochę przestarzały panel administracyjny, ale to nie przeszkadza w żaden sposób w obsłudze stron. Poza tym, serwer ma działać, a nie ładnie wyglądać ;), a ich serwery działają 

Snagit - Program do robienia zrzutów ekranu (Screenshot)

Niesamowity program. Mam go od niedawna, ale już sobie nie wyobrażam życia bez niego :). Naprawdę polecam, jeżeli potrzebujesz robić różnego rodzaju zrzuty ekranu i nanosić własne opisy na nie. Jeżeli robisz prezentacje, tutoriale, instrukcje to to jest program, który musisz wypróbować. Oferuje niesamowicie przydatne funkcje i jest bardzo szybki i łatwy w obsłudze. Ja używam go do robienia screenshotów do postów na moim blogu. Jeszcze się go uczę i nie wykorzystuję jeszcze w pełni jego pełnego potencjału, ale już wiem, że był to jeden z lepszych zakupów roku 2018 🙂 

Close Menu
>

Pin It on Pinterest