Szukasz Pomocy?

Zapraszam Cię do naszej społeczności geeków i przedsiębiorców internetowych na serwerze Discord. Znajdziesz tam forum dyskusyjne i ludzi podobnych do siebie.

Logo Discord
Discord to darmowa aplikacja do komunikacji, która umożliwia prowadzenie rozmów głosowych, wideo i tekstowych, bezpośrednio w przeglądarce.

Przeczytaj, zanim napiszesz

Ze względu na ograniczoną ilość czasu, niestety nie mogę dłużej udzielać pomocy drogą mailową, bo jest to zbyt czasochłonne i bardzo nieefektywne, bo pomagam tak tylko jednej osobie…

Nadal chętnie Ci pomogę i odpowiem na Twoje pytania, ale teraz darmowej pomocy udzielam tylko na serwerze Discord, gdzie korzysta na tym cała społeczność estartupy.

Wolisz rozmowę jeden na jeden?

Umów sie na płatne konsultacje przez zoom. Skorzystaj z formularza obok i opisz swój problem. Spotkamy się, znajdziemy optymalne rozwiązanie, a spotkanie nagramy na wypadek jeśli zechcesz powrócić do omawianych tam tematów.

Uwaga: Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na dodanie Twojego adresu email do listy mailingowej estartupy.pl i otrzymywanie krótkich powiadomień o nowych materiałach na portalu. W każdej chwili możesz się z niej wypisać, korzystając z linku w stopce każdej otrzymanej w ten sposób wiadomości.