Darmowy kurs WordPress i WooCommerce od estartupy.pl

Darmowy Kurs WordPress 2021

Chcesz zrobić stronę internetową, ale nie wiesz jak i od czego zacząć? Ten darmowy kurs WordPress przeprowadzi Cię przez cały proces, krok po kroku – od wyboru i kupna domeny, po naukę najlepszego na świecie systemu do tworzenia stron internetowych (WordPress) i w końcu zagadnienia pozycjonowania i SEO, żeby Twoja strona była lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania Google.

Zobaczysz jakie to proste! Nie musisz znać się na programowaniu i nie jest Ci potrzebna żadna wiedza specjalistyczna!

Przyciągnij uwagę piękną, profesjonalną stroną internetową, którą zrobisz własnoręcznie, bez większego trudu, w ciągu zaledwie jednego weekendu! Najlepsze, że żeby spróbować czy to coś dla Ciebie, nie musisz wydawać ani grosza!


Zapisz się na Darmowy Kurs WordPress Teraz


Zastanawiasz się, czy sobie poradzisz? To normalne, mnóstwo osób mnie o to pyta, bo większość nie zdaje sobie sprawy jakie to proste! Czasy pisania kodu html w notatniku już dawno minęły, teraz strony internetowe praktycznie robią się same! A ten kurs WordPress pokaże Ci jak to się teraz robi.

Myślisz, że przesadzam? Jeśli mi nie wierzysz, to zajrzyj na kanał estartupy na YouTube i przeczytaj kilka komentarzy, a zobaczysz, że już setki ludzi totalnie zielonych, jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych, w tej chwili cieszą się własnymi sklepami online i sprzedają produkty przez internet dzięki WordPressowi.

Ty też tak możesz, ale teraz jeszcze łatwiej i przyjemniej!

Tobie będzie łatwiej, bo masz ten kurs WordPress, gdzie materiały wideo zostały podzielone na moduły i lekcje, a następnie odpowiednio posegregowane, żeby znacznie łatwiej i bardziej systematycznie przejść od zera do w pełni funkcjonalnej strony internetowej.

Jeśli chcesz zrobić swoją własną stronę internetową, samodzielnie i bez nerwów to nie czekaj, tylko zapisz się już teraz, tym bardziej, że nic Cię to nie kosztuje, bo ten kurs WordPress jest całkowicie darmowy.

Dlaczego powstał ten Kurs WordPress?

Od ponad roku uczę WordPressa na kanale estartupy na YouTube i ogólnie spora część materiałów dostępnych w tym kursie WordPress pokrywa się z tym, co możesz znaleźć na kanale. 

Problem w tym, że na YouTube ludzie przerabiają filmy bardzo losowo, w zależności co w danej chwili algorytm im zaproponuje. Ale algorytm sugeruje to, co jest trendy, a nie to, co jest ważne dla osoby próbującej zrobić stronę internetowej WordPress. W ten sposób wiele osób niektóre filmy kompletnie pomija, albo oglądają je, gdy jest już trochę za późno…


Zapisz się na Darmowy Kurs WordPress Teraz


Na przykład film o optymalizacji zdjęć… Powinno się go przerobić zanim zaczniesz w ogóle przygodę z tworzeniem stron internetowych… Bo optymalizacja zdjęć ma ogromny wpływ na wydajność i prędkość Twojej strony internetowej.

Dlatego zdecydowałem się na darmowy kurs WordPress, gdzie część materiałów jest z YouTube, ale za to tutaj mogę te materiały podzielić na lekcje i moduły i uporządkować wszystko zgodnie z zalecaną kolejnością wykonywania poszczególnych kroków.

Może (jeszcze!) nie najlepszy kurs WordPress na polskim rynku, ale już teraz pomoże Ci on zrobić fajną stronę internetową na WordPress, bez wydawania 300zł – 600zł na troszkę obszerniejsze płatne kursy WordPress.

Co zyskasz dzięki temu kursowi WordPress?

Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych zalet i korzyści, jakie płyną z ukończenia nawet bardzo podstawowego kursu WordPress i ze stworzenia pierwszej strony internetowej, nawet jeśli nie ujrzy ona… okna przeglądarki internetowej 🙂

Pewność Siebie

W najgorszym wypadku, po ukończeniu tego kursu WordPress stwierdzisz, że tworzenie stron internetowych nie jest dla Ciebie (cenna wiedza). Ale co ważniejsze, będziesz znać już terminologię i jak to wszystko funkcjonuje i teraz idąc do agencji i zamawiając stronę internetową WordPress, wiesz już dokładnie o czym oni do Ciebie mówią i wiesz kiedy coś kręcą, albo Cię naciągają…

Poznasz WordPress

Tak czy inaczej kurs WordPress jest Ci potrzebny. Prawie co druga strona internetowa na świecie, to WordPress… Nawet jeśli zamówisz gotową stronę internetową, to prawdopodobnie będzie to WordPress, a więc znajomość tego środowiska bardzo Ci się przyda, jeśli nie chcesz płacić setki złotych miesięcznie za zlecanie prostych czynności agencji, która zrobiła Ci stronę.

Większe Możliwości

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę jak ważna jest dzisiaj obecność w internecie. Kończąc ten kurs WordPress będziesz mieć wystarczającą wiedzę, aby administrować firmową stroną internetową, a to jest mocna karta przetargowa podczas szukania nowego miejsca pracy…

Oszczędność czasu i pieniędzy

Przerabiałem to ja i wiele innych osób… Tłumaczenie deweloperowi o co Ci chodzi może pochłaniać mnóstwo godzin… A i tak efekt końcowy może być różny. Tak zaczęła się moja przygoda z WordPressem – nie mogłem się dogadać z programistą, więc nauczyłem się WordPressa sam i parę lat później spotykamy się na stronie mojego własnego kursu WordPress… Kto wie gdzie Ciebie zaprowadzą nowe umiejętności…

Dodatkowy Dochód

Może się okazać, że tworzenie stron internetowych, to jeden z Twoich nieodkrytych jeszcze talentów… Chodź freelancerów robiących na boku strony internetowe za 500 zł – 1000 zł jest sporo, to takich utalentowanych nadal jeszcze brakuje, a Ci utalentowani biorą nawet po 3000 zł za stronę, którą są w stanie zrobić w ciągu tygodnia… Może to Ty…? Jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz… Wystarczy zapisać się na darmowy kurs WordPress już teraz i przekonać się, czy to coś dla Ciebie

Z czego składa się ten kurs WordPress?

Tak jak wspominałem, ponieważ jest to darmowy kurs WordPress, to znajdziesz w nim materiały ogólnie dostępne na kanale YouTube, ale oprócz tego pojawiają się w nim równiesz materiały uzupełniające, przygotowane specjalnie na potrzeby tego kursu WordPress.

Moduły i lekcje

Kurs WordPress został podzielony na kilka modułów tematycznych, na które składają się poszczególne lekcje i tematy. Razem ponad 30 lekcji i ponad 3 h materiałów wideo.

Grupa wsparcia

Kurs WordPress to oczywiście nie tylko zawarte w nim lekcje wideo. Przystępując do kursu otrzymasz zaproszenie również do grupy wsparcia, gdzie wraz z innymi kursantami możesz dyskutować na temat różnych technik i pomysłów, oraz oczywiście dopytywać o różne rzeczy, jeśli napotkasz jakieś problemy.

Bonusy

Wraz z kursem WordPressa otrzymasz też dodatkowe bonusy i zniżki na niektóre narzędzia oraz kursy uzupełniające Twoją wiedzę z zakresu prowadzenia własnej strony internetowej.


Nie czekaj! Zapisz się Teraz


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeden komentarz