Hosting atthost.pl

Hosting atthost.pl

Hosting atthost, to Polska firma z bardzo wygodnym i funkcjonalnym panelem administracyjnym, dzięki któremu instalacja WordPressa to kwestia paru kliknięć. Hosting bardzo szybki, ale odpowiedź serwera (TTFB) trochę wolniejsza od najlepszych w tej klasie.

Panel administracyjny hostingu atthost.pl

Jest to niewielka polska firma funkcjonująca na rynku od 2012 roku. Pomimo niewielkich rozmiarów, świadczą oni usługi na najwyższym poziomie i inwestują w najnowsze rozwiązania technologiczne. Oczywiście w 100% nie wiem na pewno, ale wydaje się, że firma powstała z pasji oraz po to, aby właściciele mogli robić to co lubią robić na własnych warunkach,  a teraz zatrudniają pasjonatów, takich jak oni sami. Dowodem na to może być ich autorski panel administracyjny. Bardzo ułatwia pracę i jest dobrze zaprojektowany. Nieduża firma, a mają własny panel, gdzie ich konkurencja, pomimo wielkich rozmiarów, nadal używa starych rozwiązań.

  • Wiarygodność: na rynku od 2012 roku
  • Bezpieczeństwo: wykorzystują jedną z czołowych serwerowni w Polsce
  • Cena: zarówno hosting jak i domeny mają w bardzo dobrych, konkurencyjnych cenach
  • Limity: nie ma limitu na transfer, a pojemność dysków bardzo dobra w porównaniu do ceny
  • Wydajność: strony na ich serwerach działają bardzo szybko i stabilnie, bez względu na porę dnia
  • Wygoda: ich autorski panel administracyjny pozwala na bardzo łatwą i wygodną obsługę konta, bez konieczności przełączania się (i dodatkowego logowania) pomiędzy panelem klienta i kontem hostingowym.

Sprawdź ich ofertę tutaj.

Zobacz jak wygląda panel administracyjny firmy atthost na filmie YouTube poniżej:

Najlepszy hosting dla początkujących

Sprawdź Ofertę atthost Tutaj

Świetny hosting w świetnej cenie. Nieduża firma, ale wiarygodna. W Polsce mamy tylko dwie firmy hostingowe, które stworzyły własne, autorskie panele administracyjne, by ułatwić swoim klientom życie. Firma atthost jest jedną z nich. To bardzo dobrze świadczy o ich profesjonalizmie i zaangażowaniu w tworzenie lepszych rozwiązań, zamiast podążaniu za oklepanymi standardami.

Dzięki panelowi administracyjnemu firmy atthost obsługa konta hostingowego to pestka. Dodawanie domen, tworzenie subdomen, czy instalacja WordPressa to dosłownie kilka kliknięć i w parę minut mamy świeżą instalację nowego systemu.

Dlatego jest to hosting idealny dla osób totalnie zielonych i dopiero początkujących, ale nie tylko. Z hostingu firmy atthost korzysta i chętnie poleca także wielu znanych profesjonalistów, którzy tworzą strony internetowe od lat. Sam również z niego korzystam do dzisiaj i nie zamierzam przestać. Hosting atthost wykorzystuję do wszystkich testów i nowych pomysłów na strony, bo nie ma lepszego rozwiązania, gdy trzeba na szybko uruchomić WordPressa.

Byłem bardzo mile zaskoczony ich menadżerem plików w panelu administracyjnym, gdzie po kliknięciu pliku prawym klawiszem myszy pojawia się menu i możemy robić różne operacje na plikach i folderach (czyli to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni z Windowsa, czy innych systemów operacyjnych, a czego brakuje w innych panelach). Niby szczegół, ale jak mocno ułatwia pracę.

Hosting atthost jest bardzo solidny, szybki i dobrze zoptymalizowany, ale mimo to, jeśli chodzi o czas odpowiedzi serwera, to wypada delikatnie słabiej od hostingu z następnej kategorii.

Zalety:

Świetny (autorski) panel administracyjny, który niesamowicie ułatwia zarządzanie skrzynkami email, domenami, certyfikatami, itp.
Bardzo wydajne serwery zapewniają szybkie i płynne działanie Twojej strony. 
Darmowe przeniesienie całej strony i 2 kont pocztowych od innych firm hostingowych.
Bezpieczna i Polska lokalizacja serwerów
Dobry stosunek ceny do jakości i pojemności poszczególnych pakietów hostingowych.
Wiele opcji do wyboru, jeśli chodzi o pakiety, ich ceny i okresy rozliczeniowe, dzięki czemu każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.
Pakiety korzyści, czyli rabaty na niektóre usługi (na przykład 200zł na reklamę Google).
Świetne oceny i recenzje użytkowników
Możliwość zarejestrowania domeny razem z hostingiem – mniej faktur i wszystko w jednym miejscu
Brak limitów
Dyski SSD, darmowy certyfikat SSL Let’s Encrypt
Wsparcie techniczne przez chat (Pn – Pt od 8:00 do 20:00 – odpowiada w ciągu paru minut), system zgłoszeń (czynny 7 dni w tygodniu) i baza wiedzy

Wady:

Hosting współdzielony – zasoby całego serwera współużytkowane przez wszystkie strony internetowe znajdujące się na danym serwerze
Przenoszą tylko do 2 skrzynek email za darmo, za kolejne trzeba zapłacić (ale nie dużo)
Brak wsparcia dla łatwej integracji z siecią CDN z poziomu panelu administracyjnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *