Hosting dhosting.pl

Hosting dhosting.pl

Firma, która jest najbardziej przyjazna użytkownikowi i ma najlepszy panel administracyjny ze wszystkich hostingów współdzielonych, jakie dotąd spotkałem. Jest to ich autorski panel, tzw. „dPanel”, który jest niesamowicie łatwy w obsłudze, intuicyjny i przejrzysty.

Kod rabatowy dhosting.pl

Wysokość Rabatu-10%
Kod Promocyjnyestartupy

Kod promocyjny obniża cenę hostingu, zamawianego na dhosting.pl

Najlepszy panel administracyjny

Ich bardzo nowoczesny panel administracyjny hostingu naprawdę ułatwia życie. Dzięki niemu instalacja np. WordPressa i ogólnie obsługa konta hostingowego staje się dziecinnie prosta. Możesz sprawdzić to w moich artykułach:

Panel administracyjny hostingu dhosting.pl
Pulpit panelu administracyjnego hostingu

Ich wsparcie techniczne działa bardzo szybko i sprawnie. Jest to duża i pewna firma inwestująca w najnowsze rozwiązania. Dają sporo miejsca i na koncie, można instalować nieograniczoną ilość stron i skrzynek email.

Świetnym rozwiązaniem jest też ich „elastyczny” hosting, czyli każdy ma możliwość włączenia na swoim koncie opcji skalowania zasobów serwera, co znaczy, że doładowujemy konto dodatkowymi złotówkami i nie martwimy się o przekroczenie limitów. Jeżeli tak się stanie, to zamiast blokować stronę, udostępnią nam więcej zasobów serwera, a my zostaniemy obciążeni niewielką opłatą (są to groszowe sprawy). Coś jak naliczanie sekundowe w telefonach na kartę. Świetna sprawa gdy wysyłasz newslettery i nagle generujesz spory ruch na stronie, ale tylko chwilowo, więc nie potrzeba Ci droższego pakietu na co dzień, tylko elastycznego rozwiązania.

Świetny hosting dla osób ceniących sobie wygodę i są za to w stanie zapłacić trochę ekstra, lub dla osób z dużą listą mailingową – wysłanie newslettera do dużej listy osób generuje chwilowy, duży ruch na stronie, a wtedy warto mieć elastyczny hosting, który poradzi sobie z takim obciążeniem i nie wyłączy strony.

Jeśli chodzi o wydajność serwerów, to ten hosting wychodzi na prowadzenie dopiero przy większym ruchu na stronie, no i świetnie nadaje się, gdy ruch mamy niewielki z większymi nagłymi skokami – czyli kiedy możemy wykorzystać zalety hostingu elastycznego (skalowania).

Sprawdź ich ofertę tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *