Hosting jdm.pl

Hosting jdm.pl

Hosting jdm, to hosting tylko dla WordPressa. Jest on bardzo dobrze zoptymalizowany, dzięki czemu strony WordPress na tym hostingu działają bardzo szybko. Hosting jdm świetnie nadaje się dla początkujących, bo panel administracyjny hostingu jest prosty w obsłudze, a większość czynności związanych z obsługą konta hostingowego, jak podpięcie własnej domeny, instalacja WordPress, itp. jest wykonywanych przez obsługę techniczną (nie ma możliwości zrobienia tego z poziomu panelu administracyjnego konta hostingowego).

Hosting jdm.pl
Hosting jdm.pl

Jest to hosting typu „zainstaluj i zapomnij” – firma hostingowa ściąga z naszych barków praktycznie wszystkie czynności związane z obsługą konta hostingowego. Po zalogowaniu się do konta hostingowego zobaczysz bardzo prosty panel, gdzie nie ma za wiele do robienia. Obsługa konta hostingowego odbywa się tam poprzez system zgłoszeń – piszemy zgłoszenie, co potrzebujemy, a obsługa techniczna robi wszystko za nas.

Nawet WordPress jest instalowany za nas – trwa to około 30 minut i dostajemy na podany adres email dane do logowania do naszego nowego WordPressa, wraz z instrukcjami, co dalej.

Jest to świetny hosting dla osób, które nie potrzebują, albo nie chcą zagłębiać się w detale związane z działaniem i obsługą hostingu, tylko chcą mieć swoją stronę, która działa.

Sprawdź ich ofertę tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *