Hosting lh.pl

Hosting LH.pl

Hosting LH to bardzo popularny hosting wśród społeczności WordPressa. Jest to stosunkowo tani hosting współdzielony, świetnie zoptymalizowany pod kątem WordPressa. Największy mankament tego hostingu, mało przyjazny panel administracyjny hostingu (szczególnie dla początkujących WordPressowiczów).

Kod rabatowy lh.pl

Wysokość Rabatu-25%
Kod Promocyjnyestartupy

Kod promocyjny obniża cenę hostingu, zamawianego na lh.pl

LH to firma obecna na polskim rynku od dawna, bo od 2002 roku i jest to zdecydowanie jedna z najlepszych firm hostingowych w Polsce, jeśli chodzi o wydajność ich serwerów i wsparcie techniczne. Mają bardzo dużo pozytywnych opinii od zadowolonych użytkowników i specjalistów od WordPressa. Wielu znanych blogerów i specjalistów od WordPressa korzysta i poleca ich usługi.

Dobrze działający FORBOT jest chyba najlepszym dowodem na to, że swoje serwisy warto powierzać zespołowi z LH.pl. Dlatego kolejny raz kieruję do nich wielkie podziękowania, a wszystkim czytelnikom szczerze polecam korzystanie z usług tej firmy. Nie mam wątpliwości, że taka reklama im się należy, szczególnie za fachową pomoc udzieloną na samym początku naszej współpracy!

Damian (Treker) / Forbot / źródło

Gdy w gazetach takich jak PC WORLD, albo CHIP pojawiają się artykuły na temat hostingu i WordPressa, to nie może w nich zabraknąć wzmianki o firmie hostingowej LH.pl. Hosting LH regularnie zajmuje wysokie pozycje w rankingach wydajności kont hostingowych. W lipcu 2019 redakcja CHIP.pl przeprowadziła ponownie test wydajności hostingu pod WordPressa, w którym firma LH zajęła pierwsze miejsce.

Zwycięzcą w większości kategorii jest LH.pl, którego usługa hostingowa okazała się numerem jeden w 9 na 10 podjętych przez nas testach.

CHIP.pl / lipiec 2019 / źródło

Do tego samego wniosku doszedłem po kilku miesiącach własnych testów i obserwacji, na ponad 20 różnych kontach hostingowych (współdzielonych).

Mają dobrze zoptymalizowane pod kątem WordPressa serwery, które są świetnie zabezpieczone w serwerowni ATMAN – jednym z większych Polskich data center, z którego korzysta również firma dhosting.

Ich wsparcie techniczne hostingu lh.pl uchodzi za jedno z najlepszych. Bardzo pomocni i szybko odpowiadają na zgłoszenia. Jeżeli ich poprosisz, to zainstalują Ci WordPressa i skonfigurują wszystko.

Jedyny mankament to ich panel administracyjny konta hostingowego, który jest bardzo zagmatwany i brakuje w nim wielu podstawowych funkcji. Nie mamy tutaj autoinstalatora aplikacji, przez co WordPressa musimy instalować ręcznie za pośrednictwem połączenia FTP z serwerem. Nie jest to trudne, a tutaj znajdziesz instrukcję, jak zainstalować WordPress na hostingu lh.pl

Dlatego jest to firma hostingowa, którą polecam bardziej zaawansowanym użytkownikom, którym zależy przede wszystkim na wydajnym serwerze.

Zalety:

Najbardziej wydajne serwery spośród wszystkich współdzielonych kont hostingowych
Darmowe przeniesienie całej strony i poczty od innych firm hostingowych.
Bezpieczna i Polska lokalizacja serwerów
Świetne oceny i recenzje użytkowników
Możliwość zarejestrowania domeny razem z hostingiem – mniej faktur i wszystko w jednym miejscu
Brak limitów
Dyski SSD, darmowy certyfikat SSL Let’s Encrypt
Wsparcie techniczne przez chat (Pn – Pt od 8:00 do 20:00 – odpowiada w ciągu paru minut), system zgłoszeń (czynny 7 dni w tygodniu) i baza wiedzy

Wady:

Hosting współdzielony – zasoby całego serwera współużytkowane przez wszystkie strony internetowe znajdujące się na danym serwerze
Bardzo kiepski panel administracyjny konta hostingowego
Brak wsparcia dla łatwej integracji z siecią CDN z poziomu panelu administracyjnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *