fbpx

Hosting www

Hosting www to fizyczne miejsca na dysku serwera wraz z kompleksem różnych usług (oprogramowaniem), które są dzierżawione w postaci pakietu hostingowego i pozwalają na umieszczenie w internecie własnej strony internetowej i wszystkich powiązanych z nią plików. Hosting www umożliwia tworznie kont email na przypisanej do niego nazwie domeny (adres konta hostingowego w internecie).

Hosting Wart Polecenia

Czyli hosting www z którego korzystam najchętniej i któremu ufam najbardziej.
Tani hosting VPS dla WordPress - Cena od 43zł/miesiąc - Bardzo łatwy w obsłudze - Wygodny panel w języku angielskim - Darmowy SSL - Nieograniczona ilość stron.
Czytaj dalej...
Wydajny hosting współdzielony - Cena od 250zł/rok - Duży dysk - Darmowy CDN - Brak darmowego SSL - Prosty w obsłudze panel - Nieograniczona ilość stron.
Czytaj dalej...
Bardzo popularny wśród społeczności WordPressa hosting współdzielony - Cena od 100zł/rok - Darmowy SSL - Niezbyt przyjazny panel administracyjny hostingu - Brak limitów
Czytaj dalej...
Bardzo tani hosting współdzielony - Cena od 47zł/rok - Bardzo tanie domeny - Panel DirecAdmin - Darmowy SSL - Dyski tylko SSD NVMe - Brak limitów.
Czytaj dalej...
Hosting www z którego miałem okazję korzystać i testować. Więcej doczytasz po kliknięciu w nazwę firmy hostingowej.

dhosting

jdm

cyberfolks

hostinger

atthost

zobacz więcej

Testy firm hostingowych

Strony Testowe Hostingów

Strony testowe hostingów, to identyczne strony www na systemie WordPress, zamieszczone na różnych serwerach (różnych kontach hostingowych). Dzięki nim możesz przetestować i porównać te wybrane konta hostingowe.
Czytaj dalej...

Sprawdź Uptime Hostingów

Uptime monitor - monitoruje strony www na wybranych kontach hostingowych 24/7. Zobacz wszystkie zarejestrowane przestoje hostingu w ciągu ostatnich 365 dni, oraz czas reakcji serwera z ostatnich 24 godzin.
Czytaj dalej...

Test Pingdom Page Speed

Test hostingów najpopularniejszych polskich firm hostingowych. Testy hostingów przeprowadzane automatycznie co 30 minut przez 2 tygodnie 24/7 za pomocą popularnego narzędzia Pingdom Page Speed.
Czytaj dalej...

Test Hostingów pod obciążeniem

Obciążeniowy test hostingów, to ogólnie symulacja ruchu na naszej stronie, gdzie mierzony jest czas odpowiedzi serwera. Test hostingów był robiony codziennie o tej samej porze na wszystkich testowanych hostingach na raz.
Czytaj dalej...

Test wydajności procesora

Test hostingu pod kątem wydajności jego procesora. Zobacz wyniki testów przeprowadzonych za pomocą tzw. PHP benchmark script, uruchamianego na każdym z testowanych hostingów.
Czytaj dalej...

Baza wiedzy o hostingu

Co to jest Hosting?

Hosting to usługa udostępniania zasobów serwera, podłączonego do sieci Internet, która pozwala na publikowanie w internecie różnego rodzaju zawartości, takich jak zdjęcia, filmy i strony internetowe www.
Czytaj dalej...

Jak testować hosting

Zobacz jak testować hosting i znajdź najlepszy hosting dla siebie, korzystając ze specjalnych stron do testowania hostingów. Poznaj metody testowania hostingu, dzięki którym dowiesz się, czy Twój hosting jest dobry.
Czytaj dalej...

Jak zmienić Hosting?

Hosting możesz zmienić, a większość firm hostingowych pomoże Ci za darmo (wystarczy poprosić). Możesz też najpierw przetestować własną stronę WordPress na innym hostingu, przenosząc na niego tylko dokładną jej kopię.
Czytaj dalej...

Jak wybrać Hosting?

Nie wiesz co oznaczają te wszystkie dziwne nazwy? Zobacz opis najważniejszych parametrów każdego hostingu, na które należy zwrócić uwagę, podczas wyboru hostingu.
Czytaj dalej...
exitgraduation-hatuserslaptop-phoneheart-pulsechart-barsrocketselectmagnifierchevron-down
Copy link