jak-sprzedawac-konsultacje-online-tablica-do-rysowania-i-robienia-notatek-podczas-spotkania-online

Jak Sprzedawać Konsultacje Online

Zobacz jak sprzedawać konsultacje online lepiej, dzięki zintegrowanemu planowaniu i trwałym wirtualnym pokojom.

Wiele wysiłku potrzeba na spotkania z klientami – planowanie, przygotowania, dojazd do klienta, czyli stanie w korkach, a następnie przegląd wszystkich notatek i organizacja materiałów, żeby wiedzieć od czego zacząć następne spotkanie z tym samym klientem.

To mnóstwo czasu i wysiłku, który moglibyśmy poświęcić na spotkania z większą liczbą klientów i rozwój swojej firmy.

Na szczęście istnieje sala konferencyjna online, która może przyjmować rezerwacje i opłaty za konsultacje, przechowuje całą komunikację i materiały pomocnicze, jak pliki i rysunki, wszystko w jednym miejscu, zorganizowane i bezpieczne.

Dzięki temu narzędziu drastycznie usprawnisz swój proces prowadzenia spotkań z klientami.

Mowa tutaj o aplikacji Vectera

Dlaczego potrzebujesz aplikacji Vectera

Klienci mogą planować spotkania bezpośrednio w Twoim kalendarzu, bez konieczności wymiany wiadomości e-mail (oszczędność czasu dla Ciebie)

Pokoje spotkań cyklicznych przechowują przesłane treści dla łatwego i stałego dostępu (mniej kłopotu z rozsianymi po różnych folderach notatkami ze spotkań)

Wystarczy kliknąć i rozmawiać, bo nie wymaga pobierania ani instalacji (nie trzeba tłumaczyć nikomu skąd pobrać, jak zainstalować… czyli znowu… mniej kłopotu i więcej wolnego czasu dla Ciebie)

Świetna aplikacja, dla każdego, kto chce podnieść poziom swoich powtarzających się spotkań 1 na 1 z klientami. Dzięki funkcji wspólnego przeglądania, spotkania takie dużo bardziej przypominają spotkania na żywo – razem z klientem przeglądamy tą samą stronę i obie strony mają możliwość przewijania i klikania. Jedna strona internetowa, dwie myszki, tak jak byśmy siedzieli obok klienta.

Unikalne pokoje dla każdego klienta

Vectera tworzy unikalne i zawsze dostępne pokoje spotkań wideo dla każdego klienta z osobna. W pokoju takim są bezpiecznie przechowywane wszystkie treści i komunikacja z danym klientem, oraz nagrania wideo z poprzednich spotkań.

Vectera jest rozwiązaniem bezproblemowym, zoptymalizowanym dla spotkań 1 na 1 i spotkań w małych grupach do 6 osób.

Bez konieczności pobierania plików, jesteśmy w parę sekund gotowi do uruchomienia swojej pierwszej sali konferencyjnej.

Jedyne, czego potrzebują Twoi klienci, to adres URL pokoju spotkań i przeglądarka. (Nie martw się, wszystko odbywa się na bezpiecznych, szyfrowanych połączeniach P2P).

System rezerwacji spotkań online

Po co utrudniać życie sobie i klientom? Niech klient sam sobie wybierze datę i godzinę. Dzięki świetnemu systemowi do planowania spotkań, Twoi klienci znajdą czas w Twoim napiętym kalendarzu bez niekończących się maili.

Vectera pozwala na planowanie spotkań online i offline. Dla spotkań online, adres URL pokoju jest automatycznie generowany i udostępniany klientowi i gospodarzowi w zaproszeniu wysyłanym na podany adres email.

Kiedy powracający klient rezerwuje nowe spotkanie, jego unikalny adres URL do sali konferencyjnej jest ponownie udostępniany. Spotykacie się więc ponownie w tym samym pokoju, z tymi samymi notatkami i rysunkami na tablicy.

Dokładnie wiecie gdzie ostatnio skończyliście.

A Ty nigdy nie przegapisz żadnej daty, ponieważ Vectera integruje się z Kalendarzem Google, Microsoft Office 365, iCloud, Microsoft Exchange i innymi, więc przypomnienie o spotkaniu na pewno cię dopadnie 🙂

Łatwe i wygodne dzielenie się ekranem i plikami

W ramach spotkania wideo możesz współdzielić swój ekran lub przeglądać go razem z klientem. Oprócz tego możemy też przesyłać dokumenty bezpośrednio do wirtualnego pokoju, a jeżeli to plik pdf, to możemy go otworzyć na wspólnej tablicy i nanosić notatki i podkreślać fragmenty.

Nie ma już więcej „Przerzuć na stronę 10 umowy, trzeci akapit od góry”.

Z Vecterą Twoi klienci są tuż obok Ciebie.

Dzięki przyjaznej w obsłudze tablicy, możesz prowadzić notatki lub szkicować swoje pomysły, a nawet rysować na zrzutach ekranu i przesłanych dokumentach.

Wszystkie notatki, dokumenty i nagrania pozostają dostępne w wirtualnym pokoju spotkań na zawsze, albo dopóki sami ich nie usuniemy.

Obsługa na urządzeniach mobilnych

A czy wspominałem, że możesz używać iPada, Surface’a lub innego tabletu do dodawania adnotacji i rysowania na dokumentach bez instalowania żadnej aplikacji?

Nagrywanie wideo z konsultacji

Zapewnij swojemu klientowi dostęp do pokoju spotkań, aby omówić dyskusję, a dodatkowo Vectera umożliwia nagrywanie rozmowy w celu jej dokładniejszego przeanalizowania.

Ty i Twoi klienci możecie wrócić do wirtualnego pokoju, kiedy tylko macie ochotę, a przy następnym spotkaniu możecie kontynuować rozmowę dokładnie w tym samym miejscu, w którym ją przerwaliście.

Kiedy tradycyjne spotkanie online kończy się, cała komunikacja znika. Vectera działa zupełnie inaczej, z trwałymi pokojami spotkań online, które pozostają na zawsze, nigdy więcej nie zapodziejesz gdzieś (przez przypadek oczywiście) notatek ze spotkania.

Zobacz film pokazujący szczegółowo wszystkie funkcje

Dowiedz się, jak używać Vectery jak profesjonalista, oglądając mój film pokazujący wszystkie funkcje i sposób wykorzystania tego narzędzia w moim biznesie online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *