Jak zmienić styl i wygląd nagłówków w stopce motywu OceanWP

Jak zmienić styl nagłówków w stopce motywu OceanWP

Jak zmienić wygląd nagłówków (t.j. rodzaj i styl użytej czcionki oraz kolor tekstu w tytule widgetów) w stopce motywu OceanWP?

Motyw OceanWP pozwala na zmianę czcionki i koloru tekstu w nagłówkach widgetów znajdujących się w stopce strony. Służy do tego osobna zakładka w panelu konfiguracyjnym motywu (tzw. Customizer). Poniżej znajdziesz instrukcję, jak znaleźć wspomnianą zakładkę:

  1. Uruchom panel konfiguracyjny motywu OceanWPMożesz to zrobić z panelu administracyjnego WordPress, przechodząc do zakładki „Wygląd” i dalej wybierając „Dostosuj”. Albo będąc w trybie podglądu strony możesz kliknąć „Dostoruj” na górnym pasku podręcznym.
Jak Uruchomić panel konfiguracyjny motywu WordPress

Otwórz edytor stylów nagłówków widgetów w stopce strony

Będąc już w panelu konfiguracyjnym motywu OceanWP, przejdź do zakładki „Typografia”, a następnie wybierz „Footer Widget Heading”.

Jak edytować wygląd stopki w motywie OceanWP - edycja widgetów w stopce strony

Jak zmienić czcionkę nagłówków (tytuł widgetów) w stopce motywu OceanWP?

Czcionkę nagłówków widgetów w stopce motywu OceanWP można zmienić w zakładce „Footer Widget Heading” w konfiguratorze motywu (Customizer). Powyżej znajdziesz instrukcję, gdzie znaleźć zakładkę „Footer Widget Heading”.

Jak zmienić czcionkę nagłówków (tytuł widgetów) w stopce motywu OceanWP?

Jak zmienić kolor tytułów widgetów w stopce motywu OceanWP?

Kolor tekstu w tytule widgetów w stopce motywu OceanWP można zmienić w zakładce „Footer Widget Heading” w konfiguratorze motywu (Customizer). Powyżej znajdziesz instrukcję, gdzie znaleźć tą zakładkę.

Jak zmienić kolor tytułów widgetów w stopce motywu OceanWP?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *