tutaj mozesz dodac nowe produkty do sklepu napis na stronie sklepu woocommerce z motywem oceanwp

Napis pod tytułem strony z produktami: „Tutaj możesz dodać nowe produkty do sklepu.”

Jak zmienić, albo usunąć napis „Tutaj możesz dodać nowe produkty do sklepu” pod tytułem strony z produktami w motywie OceanWP ?
Problem ogólnie wynika z tego, że motyw OceanWP zaciąga pewne elementy z wtyczki WooCommerce (w tym przypadku jakiś domyślny tekst) i umieszcza je w odpowiednich miejscach. Tutaj najwyraźniej doszło do jakiegoś nieporozumienia na linii WooCommerce – OceanWP, bo ten tekst powinien być widoczny tylko dla administratora strony.

Istnieją dwa sposoby, żeby to naprawić:

Sposób rekomendowany przez twórcę motywu OceanWP – ten sposób jest jednak trochę skomplikowany, bo trzeba stworzyć motyw pokrewny (ang. Child Theme) i edytować w nim plik functions.php, dodając fragment kodu z tej strony: https://docs.oceanwp.org/article/500-remove-the-shop-page-subheading (strona twórcy motywu).

Drugi sposób to moje rozwiązanie na skróty, którego o dziwo nikt nigdzie nie podaje – wystarczy edytować stronę z produktami w panelu administracyjnym WordPress i na samym dole w części OceanWP Settings, w zakładce Title, w polu Subheading wystarczy wpisać inny tekst, albo zwyczajnie wstawić znak spacji (żeby usunąć całkowicie ten tekst).

Jak zmienić, albo usunąć napis "Tutaj możesz dodać nowe produkty do sklepu" pod tytułem strony z produktami w motywie OceanWP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *